Wrapový detoxikační zábal

Jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a štíhlejší postavu! Jste-li unavení s ochablou kůží, máte celulitidu nebo extra tuk, čtěte dál. Pouze za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo. Ve Spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk. A to ještě není vše. nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Účinky Magic Wrapu:

– Zvyšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž. Detoxikuje tkáně a pomáhá odstraňovat nečistoty s těla, odstraňování toxických odpadů vede ke snížení celulitidy. Obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek. Má protizánětlivé účinky prospěšné jako podpůrná léčba u ekzémů, lupénky, akné, atd.

– Odstraňuje nadměrnou vodu a tím snižuje oteklost. Zlepšuje vzhled pokožky, barvu, hladkost, snížení vrásek a zvýšení vlhkosti a stahování pórů.

– Podporuje ztráty tukových zásob v podkoží, při pravidelné aplikaci snižuje tělesné tvary až o 1 konfekční velikost. Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm. Formuje také postavu po zhubnutí nebo těhotenství. Toto ošetření je vhodné provádět též po kavitaci a liposukci!

V čem je Magic Wrap vyjímečný?

Kombinace účinných látek a bandáží způsobují při pravidelné aplikaci silnou redukci tuku a vody v podkoží odváděním toxinů přes lymfatický systém. Vysoký komfort při práci s tímto produktem – není potřeba sprcha a pracné smývání zábalu s těla. Zbytky, které zůstanou v pórech ještě blahodárně účinkují několik dní po zábalu. Patentovaná technologie bandáží je navržena pro přesnou a bezpečnou kompresi a snadnou a rychlou manipulaci – Nehrozí zpomalení krevního a lymfatického oběhu zbytečným nesouvislým stahováním více vrstev a množství např. zdravotnických obinadel.

V rámci ošetření provdíme i přístrojovou lymfodrenáž.