Přístrojová lymfodrenáž

Jedná se o šetrnou terapii mízního systému, která napomáhá detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, regeneraci po úrazech či přetížení a zvýšení imunity. Je také velmi vyhledávanou metodou k redukci a prevenci proti celulitidě, celkové stimulaci metabolismu, ale i relaxaci.

Za pomocí speciálního zařízení a návleků (kalhoty, rukávy,vesta) dochází k vytváření komprese a následné tlakové vlny, která pomáhá aktivovat lymfatický systém v celém těle. Při ošetření pociťuje klient jemnou masáž postupující od lýtek, přes stehna boky a břicho. Kromě výše zmíněných benefitů dochází již po první proceduře k zmírnění otoků, pocitu těžkých a unavených končetin. Přístrojová lymfodrenáž je také výbornou prevencí proti křečovým žilám.

Nejlepšího výsledku docílíte s pitným režimem (2-3l vody denně) v kombinaci s vyváženou a lehkou stravou. Ošetření lze provádět samostatně, ale také současně s kosmetickým ošetřením, díky čemuž se zvyšuje celkové psychické uvolnění a relaxace při proceduře. 

Jde-li Vám primárně o redukci váhy a celulitidy, doporučujeme podstoupit sérii ošetření přístrojové lymfodrenáže v kombinaci s ultrazvukovou a radiofrekvenční liposukcí.

Kontraindikace:

– akutní infekční onemocnění ( nachlazení, chřipka, viróza) 

– onkologické onemocnění

– kožních onemocnění (plísně, záněty kůže a otevřené rány,proleženiny)

– neléčená hypertenze, srdeční onemocnění

– těžké plicní jaterní a ledvinová onemocnění

– cévní mozková příhoda, plicní embolie

– neurologické onemocnění

– akutní žilní zánět

– zvýšená funkce štítné žlázy (hyperthyreosa)

– osteosyntéza a endoprotézy v ošetřované oblasti