Permanentní prodloužení řas

Semi permanentní řasy jsou nové svůdné řasy pro každodenní nošení či speciální příležitosti bez použití řasenky, jen krásné, přirozené, dlouhé a husté řasy! Přejete si značkový výrobek, za jehož vznikem stojí řada světových odborníků? Nebojte se změny a svěřte se do péče kosmetičky s  praxí a s autentickým certifikátem profesionála SVĚT ŘAS. Nabízíme značkový produkt splňující vysokou kvalitu, bezpečnost, nejmodernější metody a trendy. Nyní můžete mít stejné prodloužení řas, po kterém šílí celý Hollywood. Permanentní řasy nosí modelky a celebrity na celém světě a nyní jsou zde i pro Vás! Vydrží 60-90 dní, doplňují se za 4-5 týdnů!

Kočičí oko – řasy jsou umístěny na vnější straně oka. Vzhled kočičího oka v počtu 10-15 řas na každém oku.

Přirozené (základní) – vhodné pro ženy, které chtějí naprosto přirozený vzhled a jejich řasy jsou téměř neviditelné. 25-30 řas na každé oko.

Zvýrazněný vzhled – je krásné, přirozené zvýraznění a prodloužení řas, vhodné pro každodenní nošení bez potřeby použít řasenku. 40-50 řas na každé oko.

Glamour (plný) – je výrazný vzhled intenzívní mascara – který je vhodný proty klientky, které jsou zvyklé se intenzívně líčit řasenkou. Více než 60 řas na každé oko.

Aplikace řas je nebolestivý výkon spojený s příjemnou relaxací, trvá přibližně 60-90 minut, ležíte a odpočíváte na kosmetickém lehátku. Používáme testovaná adheziva – speciální pojivo vyrobené pro tuto metodu, nepoužíváme lepidla. Permanentní řasy jsou syntetické řasy, vyrobené speciální laserovou technikou. Řasy se lepí jednotlivě, nezatěžují vaše vlastní řasy, jsou voděodolné, můžete s nimi sportovat a provozovat běžné denní činnosti. Před aplikací musíte přijít odlíčená, již večer před vlastním výkonem řasy odlíčíte a nebudete nanášet oční krém. Pokud používáte kontaktní čočky, tak prosím přijďte pouze s brýlemi. Po aplikaci řas si nemůžete čočky nasadit během 24 hodin. Domů dostanete návod a důležité informace, jak se o řasy starat první hodiny po aplikaci. Hlavním cílem permanentních řas je, aby odpadlo každodenní líčení a Vy jste se cítila přirozeně krásná.