Mikrojehličková mezoterapie

Představujeme Vám nejnovější trend v péči o pleť. Mikrojehličková mezoterapie stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Tato metoda je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, zjemnění mimických vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné a hyperpigmentace. Koncept jehličkové mezoterapie je založen na samoobnovovacích schopnostech pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. Kromě stimulace tvorby kolagenu také mikrojehličkování vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji, efektivněji a hlouběji do oblasti, kam je určena. Léčebný a výživných účinek dodávaných látek do pokožky je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Výhody mikrojehličkování:

– Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku. Lze ním šetřovat vrásky, akné, jizvy a strie.

– Metoda je stejně účinná jako ošetření frakčními lasery, IPL terapií a chemickými peelingy. Jeho největší výhodou je beze sporu zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit na ošetření přístrojem IPL či frakčním laserem.

– Minimalizace rizika infekce – jednorázové nástavce

– Mikrojehličková tužka užívá nástavce s 12 (24) titanovými mikro jehlami. Výhodou je stimulace dermisu, kratší čas ošetření, nastvitelná hloubka jehel ( umožňuje přizpůsobit ošetření individuálním potřebám pokožky)

– Při mezoterapii pracujeme s profesionální dermokosmetikou SynCare – garance bezpečnostních standardů a vysoká kvalita použitých produktů. Ošetřující krém poskytujeme v rámci ošetření i na následnou aplikaci doma.

– Bezbolestnost – při sníženém prahu bolestivosti lze ošetřovanou oblast znecitlivit anestetickým gelem.

– Pro ideální účinek doporučujeme podstoupit sérii 3 – 4 ošetření v časových intervalech 4-6 týdnů. Ošetření se kvůli fotosenzivitě provádí v období od podzimu do konce zimy.

Kontraindikace:

– Akutní probíhající onemocnění
– Onemocnění kůže v místě ošetření
– Cukrovka
– Rozacea
– Autoimunitní onemocnění či onemocnění ovlivňující činnost imunitního systému
– Těhotenství
– Kojení
– Známá přecitlivělost na některou ze složek přípravku
– Aplikace retinoidů v posledních 3 měsících
– Je výrazně doporučené vynechat návštěvu solária a opalování 3 týdny po mezoterapii.