KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

Tato metoda umožňuje doplnit pokožce chybějící kyslík, vrátit svěžest, jasnost a zdravý vzhled. Přispívá ke zmenšení rohové vrstvy kůže, podporuje regeneraci, syntézu kolagenu v pleti a pomáhá odbourávat volné radikály. Zajišťuje intenzivní a hluboké zvlhčení kůže a díky své bezbolestnosti je tato metoda prakticky zbavená veškerých nedostatků klasické mezoterapie. Při ošetření se neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat začervenání, infekce a krevních podlitin. Naopak ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek.

Dochází k:

– Sjednocení pigmentových skvrn, nepravidelností pleti a mizí nepříjemné pocity napětí

– Zmenšení pórů

– Vyhlazení drobných vrásek

Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody, lze kyslíkovou mezoterapii využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí. Ošetření je vhodné i po zákroku plastické chirurgie, při slunečních popáleninách, při vadnutí kůže (zvláště u kuřáků). Dále zejména pro klienty s únavou, se špatnou barvou a zvadlou pletí a pigmentovými nerovnostmi, lidé vystavováni častému stresu a pro silné kuřáky.

Na pleť se při ošetření nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí speciálního nástavce se do pokožky pod tlakem „vstřikuje“ čistý (90 – 96%) kyslík. Proud kyslíku přenáší aktivní látky přípravků přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek. Dochází k zrychlení metabolických procesů v buňkách, jejich detoxikaci a přispívání k obnově a osvěžení pleti.

Terapii lze použít při běžném kosmetickém ošetření (1x za 4-6 týdnů) a lze ji aplikovat dlouhodobě nebo můžete zvolit intenzivnější kůru, kde se ideálních výsledků dosahuje při kůře 10 ošetření 1-2x týdně.