Kosmetická péče

Kosmetické ošetření je pozoruhodným rituálem, díky němuž se na chvíli můžeme nechat hýčkat, cítit uvolněné a krásné. Krásná a zdravá pleť je vizitkou každé ženy a pravidelná péče je Vaší nejlepší investicí do budoucna. V rámci ošetření provádíme i poradenství ohledně správné péče a výběru produktů přímo na míru. Při ošetření pracujeme s českou dermokosmetikou SynCare, která si zakládá na přírodním složení produktů a je první certifikovanou biokosmetikou v ČR.

Certifikát CPK na přípravku garantuje :
– Suroviny jsou výhradně rostlinného původu (s výjimkou včelího vosku) a nebyly pěstovány pomocí GMO (Geneticky Modifikované Organismy)
– Kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín
– Skladování BIO surovin, výroba a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým inspekčním orgánem

Dermokosmetické přípravky jsou vyvíjeny s respektem ke všem funkcím kůže, především k její funkci bariérové. Úkolem dermokosmetiky je spolupodílet se na udržení a popřípadě na obnově kožní bariéry. (zdroj: Více na stránkách www.syncare.cz)

Dále pracujeme se společností Temperance, která nabízí široký sortiment kosmetiky pocházející z jižní Korei. Základ těchto vysoce kvalitních přípravků tvoří látky přírodního původu ( např. aloe vera, sophora japonica, ginko biloba, ženšenový extrakt, červené hrozno, ……
Ve výrobcích, které pro Vás pečlivě vybíráme je uplatněné velké množství patentů a nejsou testovány na zvířatech. Je známé, že korejská kosmetika spojuje poznatky letité tradice východní medicíny s nejnovějšími kosmetickými technologiemi současnosti a těší se v Evropě stále větší oblibě.