Depilace cukrovou pastou

Depilační cukrová pasta, zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou v oblasti depilace pro nejmodernější i nejnáročnější kosmetické salony. Připravuje se na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsah je výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádná additiva, barviva či parfém. Při použití depilační cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Při aplikaci pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a tak se depilace stává velmi šetrnou k pokožce a nedochází k její traumatizaci jako u teplých pryskyřic (vosků), kde se do hmoty vlepují i živé kožní buňky, což vede k u citlivější pleti k zarudnutí a může vést ke vzniku pigmentace v depilované oblasti. Odstraňuje chloupky ve směru růstu. Proto se může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji.

Výhody této metody :

– Odstraňovat lze chloupky dlouhé 1,5- 2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5-10 mm.

– Depilační cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření nepoužíváme žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty.

– Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií.

Brazilská depilace
Novinku, kterou Vám můžeme nabídnout, je v dnešní době čím dál více žádaná Brazilská depilace – to znamená, šetrná depilace třísel a intimních partií těla. Brazilská depilace je odstranění veškerého ochlupení na genitáliích. Tento trend k nám proniká především z USA a Austrálie, kde brazilskou depilaci podstupuje 50% žen. Brazilská depilace se provádí cukrovou pastou, protože tato metoda je velmi šetrná k pokožce.

Kontraindikace:

– Ekzém

– Vystouplé žíly

– Lupénka

– Mateřská znaménka

– Opar

– Otevřené rány